Younes Belhanda Transferi bitiyor, Fenerbahçe hızlı çıktı

younes-belhanda-fenerbahce-transfer-klipizlesene-haber-spor

Sarı-Lacivertliler, Skrtel’e de imza attırdıktan sonrasında gözünü 11 numara transferine çevirdi. Fenerbahçe yönetimi, Mathieu Valbuena ve Younes Belhanda ‘ya ağırlık veriyor.

VALBUENA DARBEDEN DOLAYI FENERBAHÇE’YE GELEMİYOR

Valbuena, darbe girişiminin akşamında İstanbul’daydı ve darbe yapan vatan haini FETO ajanlarının, insanların üzerine ateş açmasından aşırı etkilendi. Fransız yıldız bundan dolayı meydana getirilen görüşmelerde ağırdan aldı. Valbuena mevzusunda gelişme olmayınca, ön plana çıkan isim Fenerbahçe için Belhanda oldu.

BELHANDA ESKİ TAKIMINDA KADROYA ALINMAMIŞTI

Ukraynalı takımın teknik patronu, Fenerbahçe’nin eski zamanlardaki yıldızı Sergei Rebrov. Rebrov, bir önceki sezonun ikinci yarısında Schalke’ye kiralanan Belhanda’yı önümüzdeki sezonda da takımda oynatmayı düşünmemekte. 26 yaşında olan BELHANDA,  Shakhtar Donetsk ile oynanan ve sıfır sıfır biten maçta, maçı penaltılarla kazandıkları Ukrayna Süper Kupası müsabakasında ekibe alınmamıştı. Rusyanın üstün takımlarından Dinamo Kiev, gözünden düşmüş olan Belhanda için Fenerbahçe’nin yapmış olduğu kiralama teklifini büyük seviyede kabul etti.

BELHANDA FENER’E GELMEK İSTİYOR.

Dünya da savaşa girmemiş tek millet olan Fas yani MOROCCO milliyetine sahip olan futbolcu da 2012’te son anda gelmediği Fenerbahçe’ye gelmeye oldukça yakın. Bir önceki takımında teknik direktörlük yapan Rebrov, talebesine bu yönde tavsiyede bulunmuş oldu. Yeterli faydayı sağlayamayan Diego Ribas ile çalışmalarını resmi olarak bitiren Sarı-Lacivertli Fenerbahçeliler, ünlü oyuncu Belhanda transferini gelecek hafta bitirmeyi hedefliyor. Fenerbahçenin senelerdir en çok sevilen teknik direktörü Pereira, bu transferin bitmesini gözlük takıp bekliyor, yani dört gözle bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir